2017 m. birželis 28 d.

„Catalyst Global“ komandos formavimo produktai jau prieinami ir Graikijoje per išskirtinę licenciją turinčią ir labai vertinamą „VISIBLE“, „Visionary Business Learning“, komandą.

Siekiant užtikrinti maksimalius teigiamus rezultatus, galinga eksperimentine metodika besinaudojanti „VISIBLE Greece“ siūlo naujoviškus mokymų ir komandos formavimo sprendimus, kurie yra sukurti ir pritaikyti kiekvieno kliento specifiniams poreikiams. Turėdama viziją būti integralia klientų tobulinimo grandimi, kad šie nuolat gerintų savo žmogiškuosius išteklius ir darbo aplinką, „VISIBLE“ komanda puikiai atitinka „Catalyst Global“ komandos tinklo kūrimo idėją.

„Nepaisant ekonominio ir politinio nestabilumo, Graikija patikimai įsitvirtino „Catalyst Global“ naujų partnerių radare! Pastaruosius dvejus metus mes studijavome komandos formavimo Graikijoje rinką ir stebėjome gerėjančią situaciją. Tai mus privertė pasišnekėti su savo potencialiais partneriais. „VISIBLE“ išsiskiria savo įsipareigojimu mokymams ir komandos formavimui, savo holistiniu požiūriu ir giliomis žiniomis apie Graikijos rinką“, - komentavo Markas Davenport, „Catalyst Global“ verslo plėtros vadovas.

„VISIBLE“ yra įsipareigojusi atstovauti savo klientų interesus, jiems būti varomąja jėga ieškant tinkamų sprendimų, patenkinančių unikalius kiekvieno kliento poreikius ir atnešančių geriausius rezultatus. „VISIBLE“ komanda labai džiaugiasi prie savo klientams skirto asortimento galėdama pridėti visame pasaulyje išbandytus „Catalyst“ komandos formavimo produktus.

„Kompanija „VISIBLE“ buvo įkurta siekiant pasiūlyti naujoviškus mokymo sprendimus, sukurtus ir pritaikytus kiekvienos įmonės ar organizacijos konkretiems poreikiams. Mes tvirtai tikime komandos formavimo veiklų teikiama nauda ne tik mokymo plėtrai, bet ir žmonių sutelkimui, smagiam laiko praleidimui ir stiprių santykių su kolegomis kūrimui. Mūsų komandos formavimo paslaugos plečiasi kiekvienais metais, todėl nusprendėme „VISIBLE“ perkelti į kitą lygmenį, bendradarbiaudami su labiausiai žinoma šios srities kompanija – „Catalyst Global“. Apjungę savo patirtį su „Catalyst Global“ patirtimi, savo klientams galėsime pateikti novatoriškus ir kūrybinius, patirtimi paremtus sprendimus, bei sukurti įsimintiniausią ir unikalią mokymo patirtį“, - sakė Eleana Katsimi iš „VISIBLE“.

Praėjusią savaitę „VISIBLE“ komanda dalyvavo „Catalyst Global“ mokymuose jų Atėnuose esančiame biure.

„Mums buvo malonu mokytis iš „Catalyst Global“ atstovų, Marko ir Robo. Mums patiko ne tik jų entuziazmas ir išsilavinimas, bet ir jų draugiškas požiūris bei profesionalumas“, - komentavo Eleana.

Po mokymų Rob Yeung, „Catalyst Global“ produkto vadovas, sakė:

„Puikiai pasisekė. „Visible“ komanda - entuziastinga ir sumani žmonių grupė, kuri greitai suprato „Catalyst“ komandos formavimo programų pasirinkimo idėją. Jie susipažino su kai kuriais „Catalyst Global“ komandos formavimo produktais, tokiais kaip „Need 4 Speed“, „Go Team“, „Essence of Excellence“ ir „Flat Out Pyramid Puzzle“. Žinau, jog „Catalyst Greece“ atneš taip reikalingą rezultatą, nukreiptą į komandos formavimo pranašumą tiek vietiniams, tiek tarptautiniams Graikijoje veikiantiems verslams. Linkiu jiems visokeriopos sėkmės“.