2017 m. birželis 20 d.

„Catalyst Global“ didžiuojasi galėdami savo pasaulinio garso komandos formavimo produktus pristatyti Vietnamo komandoms.

Šią savaitę nauja „Catalyst Vietnam“ komanda dalyvavo išsamioje mokymų programoje. Pasinaudojant ledų pralaužimo ir įsitraukimo programomis („Boom Time“ ir „Knowing Me Knowing You“), jie pradėjo susipažinti vieni su kitais ir savo instruktoriais iš „Catalyst Global“. Tuomet jie dalyvavo daugelyje „Catalyst Global“ geriausių komandos formavimo programų, tokių kaip „Beat the Box“, „Piramidės“ ir „Grandininė reakcija“, dėmesį sutelkiant į pardavimus ir tiekimo aspektus, siekiant užtikrinti, kad jie išlaikytų „Catalyst Global“ kompetencijos standartus.

„Catalyst Vietnam“ vadovaus Truong Van Hoang. Truong turi daug patirties mokymų ir komandos formavimo bei turizmo srityse.

„Vietname didėja į pažangius rezultatus orientuoto mokymo ir komandos formavimo programų paklausa. Aš taip pat žinau, jog tokie produktai, kaip „Go Team“, bus populiarūs tiek atvykstamojo turizmo, tiek vietinių „MICE“ renginių atžvilgiais.“

„Go Team“ yra „Catalyst Global“ neįtikėtinai populiari lobių medžiokle paremta lenktyniavimo programėlė. Truong tiki, kad ši programa puikiai tinka komandos formavimui ir yra puikus būdas lankytojams susipažinti su populiariomis Hošimino, Hojano, Hanojaus ir kitomis vietomis.

Truong remia Cuc, entuziastingas ir energingas asmuo, kuris tvirtai tiki komandos formavimo galia, siekiant pagerinti žmonių profesinio gyvenimo kokybę ir atitinkamai pagerinti darbuotojų išlaikymo rodiklius bei verslo finansinę situaciją.

„Aš labai didžiuojuosi galėdamas „Catalyst“ komandos formavimo produktus atvežti į Vietnamą“, - sakė Cuc. „Mūsų komandai labai patiko mokymai. Buvo ne tik smagu, bet ir daug ko išmokome. Produktai yra aukštos kokybės ir specialiai sukurti siekiant užtikrinti puikius rezultatus komandoms ir įmonėms“.

„Mūsų tyrimai rodo, jog tradiciškai komandos formavimas Vietname buvo susijęs su aktyviais žaidimais lauke, kurie dažniausiai koncentruojasi į besilinksminančius asmenis, o ne į svarbiausius trumpalaikius ir ilgalaikius rezultatus komandoms ir įmonėms“, - sakė „Catalyst Global“ generalinis direktorius Guy Baker. „Daugelis įmonių Vietname supranta darbuotojo įsitraukimo ir savo įmonės grynojo pelno naudą, todėl dabar ieško modernių komandos formavimo produktų, kurie būtų ne tik smagūs, bet kas svarbiausia - turėtų ilgalaikę vertę“.

Kitą mėnesį Hošimine „Catalyst Vietnam“ agentūroms ir įmonėms surengs nemokamą „Catalyst“ komandos formavimo produktų pristatymą. Norėdami rezervuoti vietą šiame įdomiame renginyje, susisiekite el. paštu su „Catalyst Vietnam“  komanda.