2018 m. balandis 12 d.

Bratislavoje įsteigta įmonė „Extraordinary“, kuri dirba prekinių ženklų žinomumo didinimo srityje, gavo išskirtinę licenciją platinti „Catalyst Global“ komandos formavimo produktus Slovakijoje.

„Extraordinary Slovakia“ yra patyrusi renginių organizavimo agentūra, veikianti nuo 2009 m. Jų sprendimai yra skirti H2H – žmogus žmogui. Jie tiki, kad investicijos į darbuotojus yra labai svarbios siekiant auginti verslą ir gerinti jo veiklą. O raktas į visa tai - prasminga bendra patirtis, pavyzdžiui, komandos formavimo veiklos, orientuotos į konkrečią elgseną ir rezultatus.

„Mes su savo klientais pereiname prie gilesnio konsultacinio požiūrio. Juos taip pat skatiname išsikelti realius tikslus. „Catalyst Global“ visapusiškai patvirtintų produktų asortimentas mums leis sukurti tinkamas komandos formavimo veiklas, padėsiančias pasiekti mūsų klientų tikslus,“ - sakė Lubo Tomko, „Extraordinary Slovakia“ generalinis direktorius. „Mes prisijungėme prie „Catalyst“, nes mes tikime prasmingais komandoms skirtais renginiais, dalijimusi žiniomis ir tarpusavio sąveikos galia. „Catalyst“ tinklas pasižymi bendradarbiavimo ir pramonės dalijimosi reputacija. Mes didžiuojamės galėdami būti aktyviais šio tinklo nariais. Nė vienas iš mūsų nėra toks protingas, kaip mes visi kartu.“

Neseniai mokymo tikslais Slovakijoje lankęsis „Catalyst Global“ verslo plėtros skyriaus vadovas Mark Davenport sakė:

„Aš žinau, kad „Extraordinary Slovakia“ laikosi profesionalaus ir sumanaus požiūrio į savo veiklą, todėl „Catalyst Global“ komandos formavimo produktai Slovakijoje bus parduodami  pagal tokius pačius aukštus standartus, dėl kurių mes esame puikiai žinomi visame pasaulyje. Mes taip pat labai džiaugiamės, nes ši profesionali ir patikima įmonė, kuri dabar bus 44 partneriais stipresnė, į „Catalyst“ bendruomenę atneš potencialiai naujas įžvalgas ir prisidės savo įnašu!“

Slovakijoje veikiančioms įmonėms nereiks toli ieškoti, nes visus jų komandos formavimo ir renginių poreikius patenkins „Extraordinary“. Susisiekite su jais šiandien.