„Dvi gentys“ - tai vietinių žaidimų, surinktų iš visų pasaulio kampelių, „olimpiada“. Darbuotojų sveikata ir gerovė tampa „įmonės“ problema, todėl ši nauja koncepcija buvo sukurta siekiant bet kokio fizinio pajėgumo žmones skatinti dalyvauti linksmoje ir palaikančioje aplinkoje." /> „Catalyst“ pristato alternatyvią olimpiadą - Catalyst Lithuania
Two Tribes Team Building Fun Outdoor Games

2011 m. vasaris 11 d.

„Dvi gentys“ - tai vietinių žaidimų, surinktų iš visų pasaulio kampelių, „olimpiada“. Darbuotojų sveikata ir gerovė tampa „įmonės“ problema, todėl ši nauja koncepcija buvo sukurta siekiant bet kokio fizinio pajėgumo žmones skatinti dalyvauti linksmoje ir palaikančioje aplinkoje.

Netrukus prasidės 2012 metų Olimpinės žaidynės Londone. Mes siūlome alternatyvią olimpiadą, kuri leidžia visiems išbandyti sportą.

Ši naudinga veikla, sukurta siekiant sudominti žmones, orientuojasi į integralumą, įsitraukimą ir abipusę pagarbą. Unikalus „Dviejų genčių“ formatas sudaro vienodas sąlygas, siekiant supažindinti dalyvius su tradicinėmis sporto šakomis, kurių jie kitaip negalėtų išmėginti.

Jei jūsų kitam įmonės renginiui reikalinga konkurencine dvasia pasižyminti komandos formavimo programa lauke, tuomet programa „Dvi gentys“ galėtų būti tikru „aktyvatoriumi“!

Spauskite čia ir gaukite daugiau informacijos apie programą „Dvi gentys