2015 m. vasaris 9 d.

Olandų įmonė „Windshift“ prisijungė prie „Catalyst Global“ komandos formavimo tinklo.

Prieš daugiau nei 13 metų įkurta „Windshift“ Olandijoje tapatinama su paplūdimio pramogomis, tokiomis kaip aitvarų leidimas, šaudymas iš lanko paplūdimyje ir buriavimas ant smėlio. Jie jau seniai yra populiarūs ir puikiai žinomi dėl savo unikalių aktyvių sprendimų, skirtų darbuotojų išvykoms ir komandos formavimo užsiėmimams.

Atsižvelgdama į vis didėjančius savo didelės nuolatinių klientų bazės poreikius ir renginių bei konferencijų rinkos augimą Nyderlanduose, bei siekdama paįvairinti savo veiklą, „Windshift“ pasirašė licenciją, suteikiančią leidimą Olandijoje teikti pasaulyje pripažinimą pelniusius „Catalyst Global“ komandos formavimo produktus.

Neseniai vykusiame interviu įmonės įkūrėjas Alex ten Klein kalbėjo apie savo sprendimą prisijungti prie „Catalyst Global“ tinklo.

Tiek įmonės, tiek asmeniniu lygmeniu aš norėjau išplėsti paslaugų krepšelį ir pasiūlyti įvairesnių komandos formavimo veiklų. Aš matau didžiulį potencialą mūsų rinkoje. „Catalyst Global“ produktų asortimentas - puikus būdas siekiant tolimesnio augimo mūsų tradicinėje rinkoje - organizuojant renginius paplūdimiuose. Be to, jie mums suteiks pranašumą nuolat augančioje konferencijų ir renginių rinkoje. Tai nuostabus žingsnis „Windshift“.“

Tai taip pat puikios naujienoms ir mums, „Catalyst Global“. Prie tinklo prisijungus „Windshift“, „Catalyst Global“ šiuo metu atstovauja 31 partneris net 71 šalyje. 2014 metais buvo įgyvendintos 1725 „Catalyst Global“ programos, kuriose dalyvavo 145 337 dalyviai. Tai yra pats didžiausias tarptautinis komandos formavimo tinklas. „Windshift“, kurie puikiai išmano užsiėmimų lauke rinką, su „Catalyst Global“ tinklu pasidalins savo unikalia patirtimi.

Norėdami sužinoti, kokį sprendimą jūsų kitai konferencijai, renginiui ar komandos formavimo dienai gali pasiūlyti „Windshift“, apsilankykite jų interneto svetainėje www.windshift.nl.