2015 m. lapkritis 27 d.

„Catalyst Global“ džiaugiasi galėdami plėstis Vokietijoje su išskirtiniu partneriu „Spielgestalter“.

2013 m. sausio mėn. Markus Ruese ir René Wittek įkūrė „Spielgestalter“, kas reiškia „įžaidėjas“. Įsikūrę pačiame Kelno centre netoli Diuseldorfo, Bonos, Acheno, Rurgebieto ir Frankfurto, „Spielgestalter“ gali pristatyti „Catalyst Global“ komandos formavimo produktus visoje Vokietijoje.

„Spielgestalter“ yra žinomi Vokietijoje kaip renginių organizatoriai, naudojantys GPS planšetes, o šiuo metu juos garsina itin populiarus patalpose organizuojamas renginys „Beat the Box“, kuriame jau yra dalyvavę daugiau nei 2 500 dalyvių per trumpesnį nei 1,5 metų laikotarpį.

Džiaugiamės žengę dar vieną žingsnį bendradarbiaudami su „Catalyst Global“. „Catalyst Global“ tinklas sukūrė galimybę „Spielgestalter“ klientams Vokietijoje pasiūlyti dar profesionalesnius šiuolaikiškus komandos formavimo renginius. Tai leis mums išplėsti „Spielgestalter“ ir tapti pirmaujančia kūrybinga komandos formavimo kompanija Vokietijoje vos per keletą metų!

„Spielgestalte“ steigėjas ir direktorius René Wittek

Taip pat džiaugiamės, kad „Beat the Box“ papildė „Catalyst Global“ komandos formavimo produktus ir kad jį bus galima įsigyti nuo 2016 m. sausio mėn. visame pasaulyje. „Beat the Box“ kruopščiai vykdo planą. Tai yra bendradarbiavimo varžybos pagal nustatytą laiką, kurias sudaro stiprus „vienos vizijos“ mokymas. Kartu su „Catalyst“ mes galime sudrebinti pasaulį!

„Spielgestalte“ steigėjas ir direktorius Markus Ruese