2014 m. liepa 18 d.

„Catalyst Global“ konferencija „EuroZone 2014“ suteikė platformą, kurioje bendraminčiai ir „Catalyst“ bendruomenei priklausančios įmonės iš visų Europos regionų susirinko klausytis, bendradarbiauti, išlaisvinti kūrybiškumą ir galiausiai gauti realios naudos iš dalijimosi žiniomis.

„Catalyst Global“ konferencija „EuroZone 2014“ suteikė platformą, kurioje bendraminčiai ir „Catalyst“ bendruomenei priklausančios įmonės iš visų Europos regionų susirinko klausytis, bendradarbiauti, išlaisvinti kūrybiškumą ir galiausiai gauti realios naudos iš dalijimosi žiniomis. „Catalyst Global“ konferencija „EuroZone“ sutelkė talentingus ir licencijuotus „Catalyst Global“ partnerius iš 12 šalių, įskaitant JK, Airiją, Slovėniją, Lietuvą, Ispaniją, Prancūziją, Portugaliją, Suomiją, Rusiją, Rumuniją ir JAE.

Konferencijos tema buvo: „Mūsų verslo galimybių didinimas kartu.“

Dieną pradėjo „Catalyst Global“ generalinis direktorius, Guy Baker, kuris pasidalino „Catalyst Global“ tinklo vizija, o tada kreipėsi į grupę kviesdamas pasidalinti savo pastebėjimais ir įdėtomis pastangomis. Guy Bergeaud, „Team Building France“ generalinis direktorius, buvo pranešimo „Who’s Who Giant“ moderatorius. Tai buvo greito susitikimo sesija, apimanti kainodarąrinkodarąsocialinę žiniasklaidąpardavimus ir tinklus. Šią temą pristatė Andy Fieldhouse iš „Biz Events“, Cristian Hossu iš „Universum Romania“ ir Tim Shepley iš „Blue Hat UK“. Šį pranešimą pagyvino gyvos diskusijos.

Laikas pertraukai!

„Catalyst Global“ konferencijos „EuroZone“ dalyviai gavo užsitarnautą kavos pertraukėlę, nes jie dalyvavo produkto pažinime, kur pirmiausiai jiems reikėjo ištyrinėti „Spąstai žiurkei“, „Animate“ ir „Bam Bike“ subtilybes.

Po pertraukos Andrew Fieldhouse pristatė įžvalgų pristatymą tema „Kaip užauginti verslą nuo nulio“. Tada Richard Smith, „Bluehat UK“ pardavimų vadovas, pristatė „BlueHat UK“ už pardavimus atsakingos komandos struktūrą ir jų pardavimo strategiją, ypač akcentuojant užklausų apdorojimą.

Po pietų deleguoti asmenys dalyvavo „Marketing Material Walk-Around“. Tai jiems suteikė galimybę panagrinėti, dalintis ir mokytis vieniems iš kitų turimos rinkodaros medžiagos.

Reaguodamas į tai, kaip „Catalyst Global“ licencijų turėtojai yra ištroškę novatoriškų technologinių komandos formavimo sprendimų, Fermin Guerrico iš „Teambuilding Spain“ pristatė potencialiai naują produktą „Drone Zone“. Fermin paaiškino, kad produktas kolkas yra MTEP fazėje ir kad dar nebuvo įrodytas skraidančių dronų praktiškumas. Tačiau grupė parodė daug entuziazmo tolimesniam šio produkto tyrinėjimui, kurio kaina pasirodė mažesnė, nei tikėtasi.

Po pietų „Catalyst Global“ generalinis direktorius Guy Baker pristatė GoTeam.guru interneto svetainės atnaujinimus. Po to Kari ir Dave Turner iš „BlueHat UK“ vedė entuziastingą ir informatyvią klausimų ir atsakymų principu besiremiančią diskusiją apie „Go Team“ ateitį.

Sekantis buvo Dani Polajnar iš „Teambuilding Academy“. Dani idėjos (pavyzdžiui, kryžminis pardavimas, ryšiai su visuomene (angl. PR) ir bendras ženklinimas) apie maksimalų „Catalyst Global“ tinklo panaudojimą buvo naujos ir kūrybiškos. Po to sekė Guy pristatymas apie ambasadoriaus, kurį privalo turėti kiekvienas licencijos turėtojas, vaidmenį ir svarbą.

Laikas pajudėti!

Deleguoti asmenys dalyvavo naujoje programoje „Viskio išmintis“ ir pakartotinai išleistame žaidime „International Stakes“, kurio priešakyje – naujas, iš kartono pagamintas milžiniškas arklys! Tada grupė pasileido į gatves su nauja ir dar neišbandyta „Go Team“ versija. Komandos bėgo nuo Londono tilto iki pietinio kranto kaitinant 30 laipsnių karščiui. O kulminacija įvyko tiesiog fontane!

Kai grupė gurkšnojo vyną ir vakarieniavo Temzės upėje dreifuojančiame laive, motina gamta jau leidžiantis saulei surengė tikrai įspūdingą šviesų šou. 

Mes, „Catalyst Global“, labai didžiuojamės, jog sukūrėme pasitikėjimu grįstą aplinką, kuri padėjo sukurti gyvą renginį. Šis renginys leido komandos formavimo profesionalams bendrauti ir dalintis geriausios praktikos pavyzdžiais su bendraminčiais iš visos Euro zonos.

„Catalyst Global“ komanda labai dėkoja Tim Shepley, Mandy Cole, Fiona Craven, Ami Coleman, Dave Turner, Corinne Tatham, Andy Fieldhouse , Timo Herinaro, Guy Bergeaud , Martin Bergeaud, David Bassett , Oran Masterton, Darius Lornsargis , Luis Trindade , Christian Hossu, Maria Varlamov, Ola Kastensson, Elena Kastensson, Dani Polanjnar, Fermin Gerrico ir Daniel Simó už dalyvavimą šiame renginyje.