2016 m. liepa 9 d.

2016 m. liepos 7-8 dienomis Europos Catalyst Team Building tinklo nariai susirinko į 2016 m. bienalės Euro zonos konferenciją Braitone. Konferencijoje dalyvavo 40 pasaulio geriausių komandos formavimo komandų iš Europos ir Jungtinės Karalystės, įskaitant Airiją, Latviją, Lietuvą, Prancūziją, Vokietiją, Rumuniją, Suomiją, Čekijos Respubliką, Izraelį, Daniją, Portugaliją, Austriją, Maltą, Jungtinę Karalystę ir Slovėniją.

Catalyst Global CEO, Guy Baker kicked off the Euro Zone 2016 by wowing the crowd with details of the group's powerful achievements over the past 12 mon

Catalyst Global generalinis direktorius Guy Baker atidarė 2016 m. Euro zonos renginį pristatydamas auditorijai didžiulius grupės pasiekimus per pastaruosius 12 mėnesių. Tada naudodami „Go Team – Go Engage“ programėlę, dalyviai rinkosi diskusijų temas, tame tarpe ir susijusias su pardavimais: pirmavimas klausiant „Kodėl?“, kaip tapti poveikio darytoju, pakartotinio verslo siekimas, mokymasis ir tobulėjimas, rinkodaros ir produktų naujovės.  

Pagrindinė konferencijos tema buvo įmonių socialinė atsakomybė ir davimo galia. Prieš 8 mėnesius, 2015 m. pabaigoje prisijungus prie pasaulinės iniciatyvos B1G1, „Catalyst Global Network“ jau yra padarę poveikį 225,549 B1G1! Belgijos „Event Masters“ kompanijos darbuotojas Johnny Machiels pasisakė apie neįtikėtiną poveikį, kurį B1G1 padarė jų komandai ir klientams. Grupės aptarė būdus, kuriais jos galėtų dar daugiau pasinaudoti davimo galia savo įmonėse ir aktyviai dalyvautų naujoje žaidimo „Go Team – Go Give“ versijoje. Komandos išvyko į „Brighton Lanes“, kad sėkmingai įveiktų iššūkius, turinčius poveikį B1G1 priežastims! Tai – laimėjimas!

Pirmosios dienos pabaigoje dalyviams mėgaujantis alaus ar vyno taure, jie dalyvavo energingoje lentelės principu parengtoje užduotyje pavadinimu „Stumk jį!“, kuriai vadovavo energingasis MC, Ramses Van Ryssen. Šioje energingoje ir įtraukiančioje aukščiausios pozicijos užėmimo lentelėje užduotyje komandos rungėsi viena su kita, stengdamosi išnarplioti daugybę galvosūkių ir įveikti fizinių komandos iššūkių.  

Dalijimasis ir bendradarbiavimas tęsėsi ir vakarienės metu Braitono paplūdimyje „The Tempest“, švenčiant Oran Masterton iš „Team Building Ireland“ gimtadienį!

Antroji diena prasidėjo sesija „Detalės yra svarbios“ su įžvalgiais 10 pagrindinių produktų pristatymais. Kiekvieną produktą pristatė konkretus partneris, kurio dėmesys pardavimų ir pristatymo detalėms atnešė populiarumą šiam produktui rinkoje. Pranešėjas Andy Fieldhouse iš „Biz Group UAE“ dalinosi savo įžvalgomis apie tikslingai kartojamą veiklą grupėje.

Po pietų Europos tinklo partneriai dalyvavo žaidimo apie galingą patyriminį mokymosi įrankį, paremtą lyderyste ir populiaria tema – kopimu į Everesto viršūnę, demonstracijoje „Peak Performance“. 

Tinklo kūrimas tęsėsi ir pasibaigus formaliai konferencijos darbotvarkei, o šiuo metu yra entuziastingai ir su susidomėjimu dalyvaujama tinklo forume internete. Dalyviai sakė, kad jie taip puikiai praleido laiką, jog dabar planuoja susitikti daug dažniau! „Catalyst Global“ vadovų komanda džiaugiasi galėdama tęsti mokymąsi ir bendradarbiavimą 2016 metų spalį susitinkant su komandomis iš Azijos ir Australazijos Azijos Zonoje Kota Kinabalu.

 

Tai buvo labai įkvepiantis ir nuostabus renginys. Gavau daugybę naujų idėjų ir įkvėpimo produktų kūrimui bei pardavimams, atsakymus į savo klausimus apie tam tikrus produktus. Didžiuojamės būdami visų Jūsų partneriai, nes Jūs darote didžiulį darbą savo šalyse. Buvo įdomu išgirsti visų Jūsų istorijas apie Jūsų įmones, pardavimus ir patirtis.  

Latvijos padalinio vadovė Dace Stipniece​

Ačiū visiems už šiltą priėmimą ir atvirumą, kurį parodėte man prisijungiant prie „Catalyst World“; puikiai ir smagiai praleidau laiką Braitone, daug išmokau apie produktus, jūsų gerąją patirtį ir iniciatyvas, apie kurias nieko nežinojau ... Dar kartą dėkoju, Jūs esate tikri profesionalai, aukštos klasės bendruomenė, ir aš labai didžiuojuosi būdama šios komandos dalimi!    

 „Exprofesso“ generalinė direktorė Monica Dymacz-Kaczmar, Lenkija​

Kaip visada, daug išmokau per porą dienų ir dar kartą supratau, koks galingas yra mūsų tinklas. Susipažinau su daugybe naujų žmonių ir tikiuosi naujų galimybių ateityje. Dvi dienas salėje buvo juntama tiek daug energijos ir buvo įdomu klausytis apie visų aistrą savo prekės ženklui ir kolegoms! 

Oran Masterton, „Creator of Opportunities“, Xtreme.ie​

Mes daug išmokome ir buvome įkvėpti kitų bendruomenės narių. Viskas – nuo renginio organizavimo iki individualių pranešimų – buvo puikiai suorganizuota. Kalbėdama apie save, galiu pasakyti, kad tai labai paveikė mane asmeniškai. Dalyviai iš Europos šalių buvo ypatingi, kaip ir patys „Catalyst Global“ vadovai. Jūs atliekate išties puikų darbą – taip ir toliau! Tikiuosi, netrukus pasimatysime kokioje nors, galbūt, egzotiškoje vietoje..! 

„Maxin“ renginių organizavimo vadovė Nikola Havlova, Praha ​