2016 m. liepa 9 d.

2016 m. liepos 7 - 8 dienomis Europos „Catalyst“ komandos formavimo tinklo nariai susirinko į 2016 m. bienalės Euro zonos konferenciją Braitone. Konferencijoje dalyvavo 40 pasaulio geriausių komandos formavimo komandų iš Europos ir Jungtinės Karalystės, įskaitant Airiją, Latviją, Lietuvą, Prancūziją, Vokietiją, Rumuniją, Suomiją, Čekijos Respubliką, Izraelį, Daniją, Portugaliją, Austriją, Maltą, Jungtinę Karalystę ir Slovėniją.

„Catalyst Global“ generalinis direktorius Guy Baker pradėjo Euro zonos konferenciją minią pritrenkdamas duomenimis apie didžiulius grupės pasiekimus per pastaruosius 12 mėnesių. Tada naudodami „Go Team – Go Engage“ programėlę, dalyviai rinkosi diskusijų temas, įskaitant ir susijusias su pardavimais: pirmavimas klausiant „Kodėl?“, kaip tapti poveikio darytoju, pakartotinio verslo siekimas, mokymasis ir tobulėjimas, rinkodaros ir produktų naujovės.  

Pagrindinė konferencijos tema buvo įmonių socialinė atsakomybė ir davimo (dovanojimo) galia. Praėjus 8 mėnesiams (prisijungė 2015 m. gale) nuo prisijungimo prie pasaulinės dovanojimo iniciatyvos „B1G1“, „Catalyst Global“ tinklas jau spėjo padaryti poveikį 225 549 „B1G1“! Belgijos „Event Masters“ įmonės darbuotojas Johnny Machiels pasisakė apie neįtikėtiną poveikį, kurį „B1G1“ padarė jų komandai ir klientams. Grupė aptarė būdus, kuriais galėtų dar daugiau pasinaudoti davimo galia savo įmonėse ir aktyviai dalyvautų naujoje žaidimo „Go Team – Go Give“ versijoje. Komandos išvyko į „Brighton Lanes“, kad sėkmingai įveiktų iššūkius, turinčius poveikį „B1G1“! Tai – laimėjimas!

Pirmosios dienos pabaigoje dalyviams mėgaujantis alaus ar vyno taure, jie dalyvavo energingoje lentelės principu parengtoje užduotyje pavadinimu „Push it!“, kuriai vadovavo energingasis MC, Ramses Van Ryssen. Šioje energingoje ir įtraukiančioje užduotyje komandos rungėsi viena su kita, stengiantis išnarplioti daugybę galvosūkių ir įveikti fizinių komandinių iššūkių.  

Dalijimasis ir bendradarbiavimas tęsėsi ir vakarienės metu Braitono paplūdimyje esančiame „The Tempest“. Buvo taip pat minimas Oran Masterton iš „Team Building Ireland“ gimtadienis!

Antroji diena prasidėjo sesija „Details Make the Difference“ su įžvalgiais 10 pagrindinių produktų pristatymais. Kiekvieną produktą pristatė konkretus partneris, kurio dėmesys pardavimų ir pristatymo detalėms atnešė populiarumą šiam produktui rinkoje. Pranešėjas Andy Fieldhouse iš „Biz Group UAE“ dalinosi savo įžvalgomis apie tikslingai kartojamą veiklą grupėje.

Po pietų Europos tinklo partneriai dalyvavo demonstraciniame žaidimo „Peak Performance“ pristatyme. Tai galingas patirtinio mokymosi įrankis, kuris remiasi lyderyste ir populiaria tema – kopimu į Everesto viršūnę. 

Tinklo ryšių kūrimas tęsėsi ir pasibaigus formaliai konferencijos darbotvarkei, o šiuo metu yra entuziastingai ir su susidomėjimu dalyvaujama tinklo forume internete. Dalyviai sakė, kad jie taip puikiai praleido laiką, jog dabar planuoja susitikti daug dažniau! „Catalyst Global“ vadovų komanda džiaugiasi, kad galės tęsti mokymus ir bendradarbiavimą, kai 2016 metų spalį Kota Kinabalu susitiks su komandomis iš Azijos ir Australazijos renginyje „Asia Zone 2016“.

„Tai buvo labai įkvepiantis ir nuostabus renginys. Gavau daugybę naujų idėjų ir pasisėmiau įkvėpimo produktų kūrimui bei pardavimams, taip pat gavau atsakymus į savo klausimus apie tam tikrus produktus. Didžiuojuosi būdama visų jūsų partnere, nes jūs atliekate milžinišką darbą savo šalyse. Buvo įdomu išgirsti visų jūsų istorijas apie jūsų įmones, pardavimus ir patirtis“.

Latvijos padalinio vadovė Dace Stipniece​

„Ačiū visiems už šiltą priėmimą ir atvirumą, kurį parodėte man prisijungus prie „Catalyst“ pasaulio; puikiai ir smagiai praleidau laiką Braitone, daug išmokau apie produktus ir sužinojau apie jūsų gerąją patirtį ir iniciatyvas, apie kurias nieko nežinojau ... Dar kartą dėkoju. Jūs esate tikri profesionalai, aukštos klasės bendruomenė, ir aš labai didžiuojuosi būdama šios komandos dalimi!“    

 Monica Dymacz-Kaczmar, „Exprofesso“ generalinė direktorė, Lenkija​

„Kaip visada, daug išmokau per porą dienų ir dar kartą supratau, koks galingas yra mūsų tinklas. Susipažinau su daugybe naujų žmonių, tad tikiuosi sulaukti naujų galimybių ateityje. Dvi dienas salėje buvo juntama tiek daug energijos ir buvo įdomu klausytis apie visų aistrą savo prekės ženklui ir kolegoms!“

Oran Masterton, „Creator of Opportunities“, Xtreme.ie​

„Mes daug išmokome ir pasisėmėme įkvėpimo iš kitų bendruomenės narių. Viskas – nuo renginio organizavimo iki individualių pranešimų – buvo puikiai suorganizuota. Kalbėdama apie save, galiu pasakyti, kad tai labai paveikė mane asmeniškai. Dalyviai iš Europos šalių buvo ypatingi, kaip ir patys „Catalyst Global“ vadovai. Jūs atliekate išties puikų darbą – taip ir toliau! Tikiuosi, netrukus pasimatysime kokioje nors, galbūt, egzotiškoje vietoje..!“

„Maxin“ renginių organizavimo vadovė Nikola Havlova, Praha ​