2016 m. birželis 4 d.

Birželio 1 dieną buvo paskelbta, kad „Eventology“ atidarė biurą Toronte, kad galėtų geriau aptarnauti rytų Kanados rinką. Pagrindinę būstinę Vankuveryje turinti „Eventology“ ketverius metus vykdė renginius visoje Kanadoje. Jų biuro Toronte atidarymas leis įmonei geriau aptarnauti savo klientus Rytų Kanadoje, vykdant tiesioginius susitikimus ir būsimų renginių vietų vizitus.

„Eventology“ biurui vadovaus Julie Scott, kuri anksčiau, dar prieš sugrįždama į Kanadą siekti savo verslo administravimo magistro (MBA), dirbo kaip vadovaujanti fasilitatorė, taip pat Persijos įlankoje veikiančios „Biz Events“ renginių ir rinkodaros vadybininkė. Gimusi ir užaugusi Halifakse, Naujojoje Škotijoje, Scott laisvai kalba anglų ir prancūzų kalbomis.

„Kadangi Kanada yra viena didžiausių pasaulio šalių, mūsų naujas biuras mums leis teikti apdovanojimą pelniusią pasaulinę paslaugą klientams konkurencingesnėmis kainomis. Aš labai džiaugiuosi, kad Julie vadovaus rytinei Kanados pusei. Jos patirtis, dinamiška asmenybė, dėmesys detalėms ir verslo klimato Rytų provincijose išmanymas sustiprins mūsų, kaip pasaulinio lygio įmonių komandų formavimo renginių Kanadoje teikėjos, poziciją“, - sakė Alexandra Pett, „Eventology“ generalinė direktorė.

„Eventology“ teikia sprendimus įmonių grupėms visoje Kanadoje. Šie sprendimai padeda organizacijoms kurti geresnes komandas, dalyvius įtraukiant į veiklą, kuri, kaip įrodyta, motyvuoja, geriną komunikaciją ir skatina kūrybiškumą. Įmonės renginių paslaugos apima: atlygio ir motyvacines keliones, konferencijų rengimą, „ledų pralaužimo“ renginius, taip pat svetingumo ir kelionių renginius.

„Eventology“ turi išskirtines teises tiekti „Catalyst Global“ įmonių komandų formavimo produktus Kanadoje. Prieš daugiau nei 25 metus įkurta įmonė naudojasi intelektualių žaidimų projektavimo galia komandos formavimo veiklų kūrimui, kurių ilgalaikiai ir įrodyti rezultatai pozityviai veikia komandų kultūrą. „Catalyst Global“ produktai parduodami ir įgyvendinami per „Catalyst Global“ partnerių tinklą, didžiausią tokio pobūdžio tinklą, kurį atstovauja asmenys iš daugiau nei 40 šalių.