2015 m. vasaris 11 d.

„Catalyst Bulgaria“, kuri anksčiau buvo žinoma „GEA Events“ vardu, prisistatys ketvirtajame metiniame „HR Industry“ renginyje, kuris vyks 2015 m. vasario 11 d. „Hilton“ viešbutyje, Sofijoje.

„HR Industry“ yra vienintelė paroda, kurioje pristatomi produktai ir paslaugos, skirti žmogiškųjų išteklių Bulgarijoje valdymui. Šį renginį organizavo „JobTiger“, o finansiškai parėmė „MetLife“.

Catalyst Bulgaria“ pasinaudojo galimybe sukurti savo naują prekės ženklą. Anksčiau jie buvo žinomi „GEA Events“ vardu. Jie neseniai dalyvavo prekės ženklo atnaujinimo pratybose, siekiant gauti „Catalyst“ prekės ženklą, bei tuo pačiu sustiprino savo partnerystę su „Catalyst Global“ komandos formavimo tinklu - didžiausiu pasaulyje komandos formavimo įmonių tinklu. „Catalyst Bulgaria“ stendas parodoje „HR Industry“ sulaukė milžiniško susidomėjimo ir didelio entuziazmo, ypač iš renginių organizavimo ekspertų, nes tai suteiks galimybę naudotis žinomų pasaulyje ir modernių „Catalyst Global“ komandos formavimo sprendimų asortimentu Bulgarijoje.

Renginį oficialiai atidarė „JobTiger“ vadovas Svetozar Petrov, Darbo rinkos ir darbo mobilumo valdymo politikos prie Darbo ir socialinės politikos ministerijos vadovė Elka Dimitrova ir Ivaylo Peev, „Corporate solutions“, kuri priklauso „MetLife“, direktorius. 

Per dieną 44 įdarbinimo, darbuotojų audito, mokymo, mokymų ir komandos formavimo, žmogiškųjų išteklių valdymo, gyvybės ir sveikatos draudimo, laikino įdarbinimo, darbo medicinos, konsultacijų ir kitose srityse dirbančios įmonės pristatė savo naujas paslaugas ir susitiko su klientais bei verslo partneriais.

Parodoje apsilankė daugiau nei 400 įmonių vadovų, žmogiškųjų išteklių vadovai ir žmonės, kurie suinteresuoti šios rinkos plėtra. Jie visi gavo po nemokamą „HR Industry 2015“ katalogą, kuriame pateikiami pirmaujančių žmogiškųjų išteklių įmonių profiliai ir jų turimi portfeliai.

Po paskutinio pristatymo Mr. Svetozar Petrov, „JobTiger“ vadovas, sakė: „Aš džiaugiuosi, kad mes pataikėme ir sudominome žmones“.