2013 m. gruodis 2 d.

Metų pabaiga „Catalyst Global“ komandai tiesiog buvo nuostabi, nes mes priėmėme tris naujus partnerius į savo tinklą. Tai dar kartą įrodo, kad „Catalyst“ lankstus licencijos paketas yra patrauklus daugybei nepriklausomų komandos formavimo įmonių.

Mes tvirtai įsitvirtinome Pietų Amerikos žemėlapyje kartu su Elves Costa ir jo komanda „Conquistar“, kuriai suteikta išimtinė licencija produktus platinti visoje Brazilijoje. „Conquistar“ bendradarbiauja su mokymų ir plėtros įmone „Integracao“, įsikūrusia San Paulo mieste, todėl dabar gali pasiūlyti geriausias žmogiškųjų išteklių plėtros ir komandos formavimo paslaugas. 

Tęsdami egzotiškų vietovių temą, mes taip pat užmezgėme partnerystę Kiurasao. Taip „Catalyst“ komandos formavimo programos atkeliavo ir į Karibų jūros regioną! Žmogiškojo kapitalo specialistai „D & I“ pasinaudojo mūsų nauja bronzinės narystės sistema, kuri leidžia gerbiamoms komandos formavimo kompanijoms, veikiančioms mažesnėse ekonomikose, siūlyti pasirinktą „Catalyst“ komandos formavimo produktų asortimentą. Mes sveikiname Daniel Corsen ir „D & I“ komandą.

Keliaudami šiek tiek į šiaurę, bet vis dar nenutoldami nuo tropikų, mes taip pat išplėtėme savo veiklą JAV. „Play With A Purpose“ („Ideasparker“) generalinė direktorė Sharon Fisher nenorėjo likti už „Catalyst“ borto. Būdama kūrybiška specialiste, Sharon atrado keletą unikalių „Catalyst“ komandos formavimo programų, kurios papildytų dabartinį „Play With A Purpose“ paslaugų asortimentą.

Visos trys įmonės prisijungė pačiu laiku, kad galėtų plėsti ryšius, dalintis idėjomis ir kurti santykius su kitais bendraminčiais profesionalais iš kitų įmonių mūsų gruodžio mėnesį vykusioje konferencijoje „GO GLOBAL“ (daugiau apie konferenciją skaitykite mūsų kitame įraše).