2017 m. balandis 19 d.

„Catalyst Global“, didžiausias komandos formavimo tinklas pasaulyje, po pranešimo apie „BlueHat Group“ likvidavimą pasinaudojo galimybe keistis.

 

„Mus nustebino naujienos apie „BlueHat Group“ likvidavimą, ypač atsižvelgiant į tai, jog „Catalyst Global“ komandos formavimo produktų pardavimai buvo labai stiprūs JK pastaruosius 5 metus. „Catalyst Global“ tinklas šiuo metu turi daugiau nei 45 partnerius visame pasaulyje. Visus tuos metus „Bluehat“ nuolat buvo vieni geriausių visame tinkle“, - sakė Mark Davenport, „Catalyst Global“ verslo plėtros skyriaus vadovas. „Tai liūdnos naujienos. Per tuos metus mes užmezgėme tikrai puikius santykius su „BlueHat Group“ dirbančiais darbuotojais, kurie buvo kompetentinga ir gerai žinoma komanda. Dėl netinkamo valdymo įvykusi likvidacija yra didelis nuostolis pramonei“.

„BlueHat Group“ nuo 2011 m. buvo išskirtine „Catalyst Global“ komandos formavimo produktų platintoja Jungtinėje Karalystėje. 2011 m. „BlueHat Group“ buvo laikoma neabejotinu pasirinkimu, nes turėjo puikią reputaciją rinkoje, pastovią klientų baze ir patikimą komandą. Mes tikime, kad daug prastai priimtų sprendimų, siekiant diversifikuoti renginius ir kitas rinkas, „Bluehat Group“ atitraukė nuo jų pagrindinės komandos formavimo Jungtinėje Karalystėje veiklos. O visa tai per pastaruosius keletą metų ir nulėmė lėtą verslo žlugimą.

Paskelbus apie likvidaciją, „Catalyst Global“ iš karto nutraukė savo išskirtinę „Bluehat Group“ suteiktą JK licenciją. Tačiau su pokyčiais ateina naujos galimybės.

„Mes, „Catalyst Global“, pertvarkėme JK teritoriją ir kitą savaitę paskelbsime savo naują partnerį Škotijoje“, - džiugiai pranešė Davenport.

Davenport taip pat paminėjo, jog „Catalyst Global“ diskutuoja su daugybe puikiai žinomų įmonių, kurios varžosi dėl teisių parduoti ir platinti mūsų produktus Anglijoje. Davenport norėjo patikinti, jog licencija platinti „Catalyst Global“ produktus JK nebus suteikiama buvusiems „Bluehat Group“ direktoriams ar po „Bluehat Group“ prekės ženklu įsikūrusioms įmonėms.

Paraiškos „Catalyst England“ licencijai gauti jau pateiktos, o galutinis sprendimas bus priimtas per artimiausias 2 savaites. Davenport daro išvadą, jog tai netrukus vėl taps įprastu verslu nuolatiniams klientams, kurie per pastaruosius 30 metų įvertino „Catalyst Global“ visapusišką, gerai išnagrinėtą ir sukurtą komandos formavimo programų portfelį, skirtą vienkartinėms komandos formavimo veikloms arba visapusiškai žmogiškojo kapitalo strategijai.