„Asia Ability“, sudrebino Singapūre vykstančias naktines „Formulė 1“ lenktynes su dviem „Beatswork“ pasirodymais, skirtais į F1 lenktynes susirinkusiai miniai. Tai buvo „visuotinis“ renginys, kurio metu iš tūkstančių F1 gerbėjų buvo atrinkta 80 dalyvių." /> „Beatswork“ sudrebino Singapūro „Grand Prix“ - Catalyst Lithuania

2010 m. balandis 28 d.

„Catalyst Global“ partnerė, „Asia Ability“, sudrebino Singapūre vykstančias naktines „Formulė 1“ lenktynes su dviem „Beatswork“ pasirodymais, skirtais į F1 lenktynes susirinkusiai miniai. Tai buvo „visuotinis“ renginys, kurio metu iš tūkstančių F1 gerbėjų buvo atrinkta 80 dalyvių.

Puikiai žinoma kompanija

Mes buvome apsupti puikios kompanijos, nes tą savaitgalį Singapūre savo pasirodymus surengė puikūs atlikėjai, įskaitant „Black Eyed Peas“, „Beyonce“, „ZZ Top“, „Back Street Boys“ ir „Chakka Khan“… neblogos palaikymo grupės mūsų „BEATSWORK“! Šis renginys ypač patiko miniai, todėl buvo sukurtas geras spaudos pranešimas Singapūre. Žinoma, tai buvo labai smagus savaitgalis ir „Asia Ability“ komandai (papildomą naudą gavo ir F1 trasoje pasirodęs atlikėjas!!).

Minią patenkinanti programa!

„Beatswork“ yra ne tik įmonių komandos formavimui skirta programa, bet ir labai interaktyvi bei įtraukianti minios pralinksminimo priemonė.

Spauskite čia, jei norite gauti daugiau informacijos apie „Beatswork