2016 m. rugpjūtis 11 d.

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad Čilės „Antawaya Group“ prisijungė prie „Catalyst Global“ komandos formavimo tinklo. Mūsų nuomone, tai buvo svarbus žingsnis siekiant dar labiau įtvirtinti „Catalyst Global“ pozicijas Pietų Amerikoje. Mūsų nuomone, tai buvo svarbus žingsnis siekiant dar labiau įtvirtinti Catalyst Global pozicijas Pietų Amerikoje.

„Antawaya Group“ buvo įkurta 2011 metais kartu su atviru lyderystės ir veiklos centru „Antawaya Park“ 11 tūkst. hektarų Santjago papėdės kietalapių miške. Netrukus jie išsiplėtė ir Santjago centre įkūrė konsultacinę grupę „UHC Capacity“, kurios pagrindinės veiklos sritys yra Čilėje veikiančių vietos ir tarptautinių įmonių mokymai, lyderystė ir veiksmingo bendravimo įgūdžių ugdymas. Jie taip pat orientuojasi į vis dažniau į Čilę atvykstančias įmones, kurios čia atvyksta į konferencijas, susirinkimus, kongresų renginius ar motyvuojančio turizmo tikslais.

„Antawaya Group“ įvairių sričių specialistų komandos tikslas yra generuoti įmonių ir komandų pokyčius, praturtinti žmonių gyvenimą tiek asmeninėje, tiek ir profesionalioje plotmėse, pasitelkiant komandos formavimo, mokymų ir patirtinio mokymosi strategijas. Čilės „Antawaya Group“ specialistai rengia korporatyvinius renginius patalpose ir lauke, išsamius kelių dienų mokymus, interaktyvius verslo žaidimus bei komandos formavimo užduotis. 

„Mums, dirbantiems „Antawaya Group“, tapimas „Catalyst“ tinklo dalimi yra didelis iššūkis ir džiaugsmas. „Antawaya“ – tai įmonė, kuri visada siekia suteikti unikalią ir novatorišką patirtį savo klientams, todėl, sužinoję apie „Catalyst Global“ ir gavę galimybę prie jų prisijungti, ilgai nedvejojome. Džiaugiamės priėmę šį iššūkį, kad galėtume pasinaudoti visais „Catalyst“ tinklo siūlomais privalumais ir pristatyti juos Čilės rinkai“.

Alfonso Canales „Antawaya Group“ vadovas

Visiems „Catalyst Global“ partneriams yra suteikiami išsamūs mokymai, kad „Catalyst“ komandos formavimo produktai būtų parduodami ir pristatomi užtikrinant tuos pačius aukštus standartus visame pasaulyje. Bendradarbiaujant ir dalijantis, kuo garsėja „Catalyst Global“ tinklas, Alfonso Canales partnerio „Be Challenged in Australia“ pakvietimu šiuo metu dalyvauja išsamiuose mokymuose prieš keliaudamas į Naująją Zelandiją dirbti su „Team Up Events“.

„Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su tokia puikiai vertinama mokymų įmone, atstovaujančia „Catalyst“ komandos formavimo produktus Čilėje. Alfonso ir „Antawaya“ komanda siekia puikių komandos formavimo rezultatų įmonėms, komandoms ir individualiems asmenims, bei tvirtai tiki „Catalyst Global“ produktų galia. Mes taip pat tikimės, kad „Antawaya Group“ suteiks įžvalgų ir žinių „Catalyst“ pasaulinei komandos formavimo profesionalų bendruomenei“.

Guy Baker, „Catalyst Global“ generalinis direktorius