2016 m. rugpjūtis 11 d.

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad Čilės Antawaya Group, prisijungė prie Catalyst Global komandos formavimo tinklo. Mūsų nuomone, tai buvo svarbus žingsnis siekiant dar labiau įtvirtinti Catalyst Global pozicijas Pietų Amerikoje.

 

Antawaya Group buvo įkurta 2011 metais kartu su atviru lyderystės ir veiklos centru Antawaya Park 11 tūkst. hektarų Santjago papėdės kietalapių augalų miške. Netrukus jie išsiplėtė ir Santjago centre įkūrė konsultacinę grupę UHC Capacity, kurios pagrindinės veiklos sritys yra vietos ir tarptautinių korporacijų, veikiančių Čilėje, mokymai, lyderystė, veiksmingo bendravimo įgūdžiai, augančių kompanijų kelionės į konferencijas, susitikimus, kongresus ir skatinamasis turizmas Čilėje.

Antawaya Group įvairių sričių specialistų komandos tikslas yra generuoti įmonių ir komandų pokyčius, praturtinti žmonių gyvenimą tiek asmeninėje, tiek ir profesionalioje plotmėje pasitelkiant komandos formavimo, mokymų ir patirtinio mokymosi strategijas. Čilės Antawaya Group specialistai rengia korporatyvinius renginius patalpose ir lauke, išsamius kelių dienų mokymus, interaktyvius verslo žaidimus bei komandos formavimo užduotis. 

„Antawaya Group“ mums yra didžiulis iššūkis. Džiaugiamės tapę Catalyst tinklo dalimi. Antawaya – tai įmonė, kuri visada siekia suteikti unikalią ir novatorišką patirtį savo klientams, todėl sužinoję apie Catalyst Global ir atsiradus galimybei prie jų prisijungti, ilgai nedvejojome. Džiaugiamės priėmę šį iššūkį, kad galėtume pasinaudoti visais Catalyst tinklo siūlomais privalumais ir pristatyti juos Čilės rinkai.“

Antawaya Group vadovas Alfonso Canales 

Visiems Catalyst Global partneriams yra suteikiami išsamūs mokymai, kad „Catalyst“ komandos formavimo produktai būtų parduodami ir pristatomi užtikrinant tuos pačius aukštus standartus visame pasaulyje. Bendradarbiaujant ir dalijantis, kuo garsėja „Catalyst Global“ tinklas, Alfonso Canales partnerio „Be Challenged in Australia“ pakvietimu šiuo metu dalyvauja didžiuliuose mokymuose prieš keliaudamas į Naująją Zelandiją dirbti su komandos formavimo komanda..

„Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su tokia puikiai vertinama mokymų kompanija, atstovaujančia Catalyst komandos formavimo produktus Čilėje. Alfonso ir Antawaya komanda karštai siekia puikių komandos formavimo rezultatų įmonėms, komandoms ir asmenims bei tvirtai tiki Catalyst Global produktų galia. Mes tikimės įžvalgų ir žinių, kurias Antawaya Group siūlo Catalyst pasaulinei komandos formavimo profesionalų bendruomenei.“

Catalyst Global“generalinis direktorius Guy Baker