2015 m. lapkritis 1 d.

2015 m. spalio 28-31 dienomis „Catalyst“ komandos formavimo tinklo nariai susirinko į bienalę pasaulinę konferenciją, kuri vyko Bankoke, Anatara Riverside kurorte. Konferencijoje dalyvavo 40 pasaulio geriausių komandos formavimo komandų, atstovaujančių 60 šalių, o konferencijos šūkis buvo „2020 metų vizija - Mūsų ateitis, mūsų tinklas.“

Konferencija tapo galimybe dalyviams apsijungti į tinklą ir dalintis gerąja praktika, aptariant būdus, kaip panaudoti „Catalyst Global“ tinklo galią, artėjant 2020-iesiems metams.

Pagrindinė konferencijos tema buvo įmonių socialinė atsakomybe ir davimo galia. Pagrindiniu pranešėju buvo Paul Dunn iš B1G1 organizacijos, kuri padeda mažoms ir vidutinėms įmonėms pasiekti didesnio socialinio poveikio, įdiegiant veiklas į jų kasdienes verslo operacijas. Kartu su šia tema buvo peržiūrėti populiarūs „Catalyst“ CSR komandos formavimo produktai, tokie kaip „Hole in One” ir „Toy Story”, o naujai išrastas produktas „Building a Dream“ ir į šuns išgelbėjimą orientuotas „Barkitecture“ buvo pristatyti pirmą kartą.

Taip pat buvo pristatyti ir nauji planšetėms skirti produktai. „Stumk jį!“ – tai įtraukianti ir labai energinga užduotis, kurią sudaro galvosūkiai ir fiziniai komandos iššūkiai. Pristatytas ir galingas patirtinio mokymosi įrankis „Peak Performance“, kuris buvo sukurtas pagal populiarią kopimo į Everesto viršūnę temą.

Kiti pristatyti produktai yra „Beat the Box“. Tai – intriguojantis bendradarbiavimo iššūkis, kurio metu komandos narplioja mįsles, kad atidarytų dėžutę per ribotą laiką, o „Puppet Masters“ išmėgina komandos narių komunikavimo įgūdžius šiems valdant gigantiškas lėles, kad jos atliktų atrodytų paprastus žmonių veiksmus.

Muzikos ir ritmo pilni renginiai buvo ryškiausias įvykis su kviestiniu svečiu Saul Eisenberg iš Jungtinės Karalystės „Junk Orchestra“, kuris vedė „Funk the Junk“, kurio metu buvo kuriama nuostabi muzika instrumentais, pagamintais iš perdirbtų medžiagų, o Indijos partnerio d'frens komanda vadovavo paprastesnei populiarios komandos formavimo užduoties versijai „Blow the Blues Away“.

Ketvirtadienio popietę turgavietėje buvo pristatyti potencialūs produktai, skirti komandos formavimo renginiams! Daugiausia dėmesio susilaukė Naujosios Zelandijos „Cake Off“, „BeChallenged“, Australijos „Box Empire“ ir Indijos „Joint Venture Jeep“.

Tinklo kūrimas tęsėsi šalia baseino, net ir pasibaigus formaliajai konferencijos daliai. Tai su entuziazmu ir jauduliu tebesitęsia iki šiol. 

„Catalyst Global“ generalinis direktorius Guy Baker sakė:

„Catalyst Global“ didžiuojasi būdami organizacijos, įkurtos pasitikėjimo pagrindu, dalimi … Čia komandos formavimo specialistai iš viso pasaulio gali jungtis į tinklą, dalytis gerąja praktika ir smagiai leisti laiką!“ 

Komandos formavimo renginių generalinis direktorius Stu Robinson, Naujoji Zelandija 

„Konferencija Bankoke pranoko visus mano lūkesčius ir sustiprino suvokimą, kad man labai pasisekė, jog tapau šio tinklo partneriu. Taigi, dar kartą dėkoju už pasitikėjimą, o svarbiausia, galimybę bendradarbiauti su tokiais energingais ir novatoriškais komandos formavimo specialistais! Turiu pasveikinti Jus, nes sukūrėte kažką unikalaus, kas taps ilgalaikiu patyrimu, susijusiu su poveikiu, kurį darote visai komandos formavimo pramonei praeityje, dabartyje ir ateityje.“

„The Challenge Group“ direktorius Assaf Jacoby, Izraelis 

Noriu padėkoti už puikiai suorganizuotą ir suplanuotą konferenciją. Smagiai praleidau laiką ir daug sužinojau – nuostabi šeima! Labai laukiu kito renginio.

„Event Masters“ generalinis direktorius Bert Knuts, Belgija 

Šiuo metu vėl esame Belgijoje ir džiaugiamės puikiais „Catalyst Global“ konferencijos rezultatais. Džiugina, kad galėjome prisijungti prie šios nuostabios „Catalyst“ šeimos ir labai laukiame naujų nuotykių ateityje. Sveikinimai ir didžiulė padėka Jums visiems! Jūs visi atlikote nuostabų darbą, o mes džiaugiamės prisijungę prie savo kolegų. Trys dienos Bankoke įkvėpė ir suteikė mums energijos eiti pirmyn!