Orangeworks Header Image

Pagrindinės detalės

Regionas
Airijos Respublika
Pagrindiniai kontaktai
David Bassett, Oran Masterson, Will Powderly
Svetainė
www.orangeworks.ie
Catalyst svetainė
www.catalystteambuilding.ie

Teambuilding.ie yra Airijoje pirmaujanti komandos formavimo paslaugų bendrovė, siūlanti Catalyst komandos formavimo veiklas, verslo žaidimus ir konferencijų aktyvatorius visoje Airijoje.

Teambuilding.ie prekinis ženklas priklauso Xtreme.ie bendrovei, kuri yra didžiausia Airijoje lauko nuotykių ir komandos formavimo paslaugų bendrovė. Teambuilding.ie pagrindinis verslas yra Catalyst komandos formavimo programų teikimas ir pagalba vadybos komandoms, tobulinant verslo našumą per jų darbuotojus.
Populiarias teambuilding.ie veiklas sudaro komandinio darbo programos (kai dirbama komandoje vardan bendro tikslo), konferencijų veiklos (komandiniai žaidimai prieš ir po konferencijos), aktyvatoriai ir ledlaužiai, komandos valdymo programos, komandinės pratybos, komandos ugdymas, pagalba jūsų personalui suvokti komandinio darbo naudą ir, žinoma, platus spektras smagių ir įtraukiančių komandinių žaidimų.
Teambuilding.ie komanda žino, ko reikia, kad būtų atskleistos geriausios personalo savybės ir kaip motyvuoti jūsų žmones. Mes turime išskirtines teises teikti Catalyst komandos formavimo portfelio produktus Airije ir galime pasiūlyti platų spektrą programų komandoms bei grupėms.