Universum Header Image

Pagrindinės detalės

Regionas
Rumunija
Pagrindiniai kontaktai
Cristian Hossu
Svetainė
www.universum.ro
Catalyst svetainė
www.catalystteambuilding.ro

Universum Events yra išskirtinis Catalyst Teambuilding partneris Rumunijoje. Mūsų strateginė geografinė padėtis leidžia organizuoti komandos formavimo veiklas Moldavijoje ir Serbijoje.

Bendrovės pagrindą sudaro ją įkūrę nariai, turintys daugiau nei 10 metų didelio masto renginių organizavime. Universum yra bendrovė, paremta „renginių architektūros“ koncepcija.

Mūsų veiklos šerdis – fantastiškas puikių žmonių ir nuostabių idėjų derinys. Savo projektuose mes suvienijame įvairių sričių ekspertus: motyvacijos trenerius, kūrybininkus, išskirtinius padėjėjus, vizualaus meno kūrėjus, dizainerius, muzikantus, skaitmeninio meno lyderius, magus ir kitų veiklų atstovus.

Savo komandos formavimo veiklas mes visada kuriame atsižvelgdami į kliento verslo tikslus ir užtikriname, kad visada būtų matoma sąsaja, jungianti kontekstą, žmones ir galutinį rezultatą. Mes siūlome išbaigtą patirtį, kurioje linksmybės, mokymasis, adrenalinas ir daugybė energijos sudaro įsimintiną derinį.

Jūs nustebsite pamatę, kokius dalykus gali sukurti mūsų kūrybingi protai ir begalinė energija, sutelkta į kliento poreikius. Suabejokite musų gebėjimais nors 5 proc. ir mes nustebinsime jus kūrybinga, bet komerciškai patrauklia koncepcija, atinkančia jūsų bendrovės poreikius. Susisiekite su mumis ir gaukite idėjų bei įkvėpimo savo kitai komandos formavimo veiklai ar kitiems renginiams. Rašykite mums į contact@universum.ro