Pagrindinės detalės

Regionas
Slovėnija ir Austrija
Pagrindiniai kontaktai
Dani Polajnar
Svetainė
www.tbaeurope.com
Catalyst svetainė
en.catalystteambuilding.at

Teambuilding Academija turi išskirtinę licenciją Austrijai ir Slovėnijai. Buvimas centrinėje Europoje leidžia patrauklia kaina siūlyti komandos formavimo renginius Vengrijoje, Kroatijoje ir Italijoje.

Teambuilding Academija (TBA) organizacija yra atsidavusi kokybiškų komandos formavimo programų skatinimui Balkanuose. TBA darbuojasi komandos formavimo programų ruošimo, moderavimo, organizavimo ir įgyvendinimo srityse. Taip pat bendrovė organizuoja teminius komandos formavimo renginius, verslo seminarus ir konferencijas, tyrinėja ir konsultuoja komandinio darbo klausimais. .

Planuodama ir įgyvendindama visas komandos formavimo veiklas, Teambuilding Academija atsižvelgia į savo klientų poreikius ir tikslus bei individualių komandų struktūras ir charakteristikas. Visi šie elementai kiekvieną programą daro unikalia. Profesionali sertifikuotų komandos formavimo trenerių komanda ir patikima palaikymo komanda įgalina Teambuilding Academija nuolat teikti aukščiausios kokybės komandines veiklas.

2011 metais TBA buvo įvertinta prestižiniu Constantinus Slovenia apdovanojimu iš Slovėnijos vadybos konsultavimo rūmų (Chamber of Management Consulting of Slovenia – angl.) už jos sėkmingą patariamąjį projektą Transformacija, specialiai sukurtą vienai gerai žinomai globaliai bendrovei. Constantinus Slovenia yra apdovanojimas už „geriausią patariamąj projektą“, kuris pirmą kartą buvo įteiktas kaip 2011 m. tarptautinių Constantinus Slovenia apdovanojimų dalis. TBA buvo pasirinkta apdovanojimui už konsultavimą ir įgyvendinimo paramą bei jautrių faktorių suvaldymą, apjungiant tris skirtingus bendrovės filialus, esančius skirtingose valstybėse.

Daugiau informacijos apie komandos formavimo veiklas, ledlaužius, konferencijos aktyvatorius ir interaktyvius verslo žaidimus Liublijanoje, Vienoje, Venecijoje, Milane, Prahoje, Romoje ir Zagrebe gausite susisiekę su mumis el. paštu: info@tba.si