Grata DMC Header Image

Pagrindinės detalės

Regionas
Gruzija
Pagrindiniai kontaktai
Irma Kodua
Svetainė
www.grata.ge
Catalyst svetainė
www.catalystteambuilding.ge

Grata DMC yra pirmaujanti kelionių valdymo bendrovė Gruzijos regione. Turime įsteigę biurus Gruzijoje, Azerbaidžane ir Lenkijoje. Grata DMC savo daugiametę patirtį pritaiko organizuodama tarptautinius ir vietinius korporatyvinius bei privačius renginius. Bendrovė garsėja išskirtiniu klientų aptarnavimu. Ji siūlo Catalyst Global komandos formavimo produktus.

Grata reiškia „sveiki atvykę“. Šis pasveikinamasis požiūris yra kertinė Grata DMC filosofijos dalis. Mūsų efektyvi ir patyrusi komanda yra gerai pasirengusi teikti unikalias ir įsimintinas komandos formavimo patirtis. Grata DMC didžiuojasi savo ilgamete patirtimi ir glaudžiu bendradarbiavmu su klientais: ji parenka tinkamas komandos formavimo veiklas, kurios atneš ilgalaikių rezultatų. Kliento poreikių patenkinimas – svarbiausias mūsų prioritetas.. 

Grata DMC komandą sudaro grupė talentingų profesionalų, turinčių ilgametę patirtį renginių vadyboje ir komandos formavimo srityje. Pasitelkusi savo profesionalumą ir turtingą Catalyst komandos formavimo produktų portfelį, Grata DMC kaskart yra pasirengusi suteikti unikalią komandos formavimo patirtį tiek didelėms, tiek mažoms bendrovėms ir užtikrinti, kad tokia patirtis būtų tęstinė bei įsimintina.