Pagrindinės detalės

Regionas
Kanada
Pagrindiniai kontaktai
Alex pett
Svetainė
www.eventology.ca
Catalyst svetainė
www.catalystteambuilding.ca

Eventology yra išskirtinė Catalyst Teambuilding partnerė Kanadoje. Esame įsikūrę būstinėje, esančioje Vankuveryje, Britų Kolumbijoje, teikiame kūrybingas, motyvuojančias ir edukacines komandos formavimo patirtis visoje Kanadoje. Mes siūlome tai, ko Kanadoje dar niekas nėra siūlęs. Pavyzdžiui, žaidimas GoTeam – greito tempo, aukštosiomis technologijomis paremtas nuotykis, kuriame naudojami išmanieji telefonai ir planšetės. Jį galima žaisti tiek gamtoje, tiek mieste.

Mūsų specializacija – parodyti komandoms jų tikrąjį potencialą, tam naudojame daugybę komandos formavimo pratimų bei apdovanotų ir pripažintų programų. Taip pat mes padedame savo klientams vystyti jų prekės ženklus ir korporatyvines tapatybes, kurios yra komunikuojamos visoje šalyje konferencijose ir produktų prezentacijose didžiuosiuose verlso centruose Toronte, Otavoje, Monrealyje ir Kalgaryje.

Komunikacija, motyvacija ir komandinis darbas sudaro komandos sėkmės pagrindą. Tai daugybę kartų mums leido viršyti klientų lūkesčius. Turėdami 15 metų darbo patirtį renginių srityje, mes didžiuojamės būdami šių renginių specialistai

Apsilankykite mūsų svetainėje www.eventology.ca