Pagrindinės detalės

Regionas
Rusija
Pagrindiniai kontaktai
Maria Varlamova, Irek Mansurov
Svetainė
www.catalystteambuilding.ru

Ruskije Prostory ir Fabrika – tai dvi nepriklausomos komandos, priklausančios formavimo paslaugų bendrovei, turinčiai išskirtinę Catalyst Teambuilding lincenciją Rusijoje.

Ruskije Prostory ir Fabrika yra partneriai pagal Catalyst Global suteiktą licenziją Rusijai. Mūsų turima kompetencija ir įgūdžiai leidžia pasiūlyti mūsų klientams pačias geriausias komandos formavimo patirtis.

Galime pasiūlyti aktyvatorius bet kokiai konferencijai ir novatoriškas komandos formavimo veiklas bet kokio dydžio grupėms nuo 10 iki 10000 žmonų tiek patalpose, tiek lauke – priklausomai nuo kliento poreikių. Mes organizuojame tokias komandines veiklas, kurios atitinka jūsų lūkesčius ir leidžia sėkmingai įgyvendinti pasirinktus tikslus.

TCatalyst Teambuidling Russia vykdo savo veiklą iš biurų Maskvoje, Sankt Peterburge ir Sočyje ir gali teikti Catalyst programas į bet kurią vietą visose devyniose Rusijos laiko juostose!Į mūsų paslaugų portfelį įeina daugiau nei 150 tarptautinį pripažinimą pelnusių veiklų, tad mes džiaugsimės galėdami suteikti jums daugiau informacijos apie jas. Taip pat galite tiesiog apsilankyti mūsų interneto svetainėje www.catalystteambuilding.ru.