Grupo Quilova Header Image

Pagrindinės detalės

Regionas
Meksika
Pagrindiniai kontaktai
Gabriel Quijano, Cecilia Lopez, Sonia Peña
Svetainė
www.catalystmexico.com

Catalyst Mexico yra įsikūrusi Monterėjaus mieste ir nuosekliai dirba teikdama geriausias komandos formavimo veiklas ir korporatyvinius renginius Meksikoje.

Catalyst Mexico kuria komandas įkvepiančius, motyvuojančius ir ugdančius korporatyvinius renginius. Catalyst Mexico padeda savo klientams ugdyti savo žmogiškuosius išteklius per mokymus ir komandos formavimo veiklas.

Pasitelkusi visame pasaulyje žinomą Catalyst Global inovatyvių ir įvairių komandos formavimo veiklų portfelį, Catalyst Mexico yra pajėgi sukurti ir teikti minėtas komandos formavimo programas – konferencijų aktyvatorius, interaktyvius verslo žaidimus ar kūrybiškus komandinius sprendimus, juos priderinant prie unikalių kliento poreikių ir situacijos. Taikomi sprendimai apima personalo ugdymą, permainų valdymą, bendradarbiavimą, strateginį planavimą, komunikaciją, proceso tobulinimą, ryšių su klientais valdymą ir ĮSA.

Būdama Catalyst Global tinklo dalimi, Catalyst Mexico, organizuodama ir įgyvendindama korporatyvinius renginius ir teikdama komandos formavimo produktus, remiasi ilgamete patirtimi ir užtikrina aukštus standartus, siūlomų paslaugų kokybę bei produkto išskirtinumą.

Įsikūrusi Monterėjaus mieste, Catalyst Mexico gali įgyvendinti komandos formavimo veiklas visoje Meksikoje, tokiose tradiciškai įprastose vietose kaip Mechikas, Guadalachara, Monterėjus, Puebla, Kankunas ir naujai išpopuliarėjusiose lokacijose – Zakatekase, Keretaro ir San Luis Potose. Jeigu norite suorganizuoti kitą korporatyvinį renginį ar komandos formavimo renginį Meksikoje, tada susisiekite su mumis.

Galimybę įduoti jūsų darbuotojams į rankas būtinus įrankius, reikalingus efektyviam komandiniam darbui kurti, susitelkimą į atsidavimą darbinei veiklai ir aukštą meistriškumo lygį, D&I laiko garbe. D&I kviečia organizacijas į kelionę, kurioje bus ugdoma, vystoma ir taikomos inovacijos.

Daugiau informacijos apie mus rasite: www.catalystmexico.com