Pagrindinės detalės

Regionas
JAV
Pagrindiniai kontaktai
Katie Kaiser
Svetainė
www.catalystevents.com

Catalyst Events jau daugiau nei 20 metų siūlo iškirtinius komandos formavimo ir personalo įtraukimo sprendimus visoje JAV.

Meistriškumui pasiekti reikia daugiau nei vieno žmogaus – tam reikia visos komandos. Ir tikrai puikios komandos! Catalyst Events USA yra valdoma Catalyst Global partnerio Jungtinėje Karalystėje – The Bluehat Group.

Catalyst USA jau daugiau kaip 20 metų teikia išskirtines komandos formavimo veiklas visoje JAV: nuo Niujorko iki Bostono, nuo Los Andželo iki Čikagos ar San Francisko stambioms korporacijoms, tokioms kaip Accenture, taip pat ir mažoms bendrovėms. Nė vienas klientas mums nėra per didelis ar per mažas. Catalyst USA turi kompetencijos, žinių ir gali rekomenduoti geriausią komandos formavimo sprendimą, atitinkantį jūsų komandos poreikius.

Vietinės rinkos išmanymas kartu su The Bluehat Group kompetencija ir išskirtiniais pasaulinio garso Catalyst Global komandos formavimo produktais be konkurencijos padaro mus geriausiu pasirinkimu organizuoti jūsų kitą korporatyvinį komandos formavimo renginį, konfrencijos ledlaužį bei rengti personalo udymo ar mokymo sesijas.

Catalyst Global yra gerai žinoma kaip novatoriškų komandos formavimo patirčių kūrimo lyderė. The Bluehat Group yra ne vieną apdovanojimų pelniusi komandos formavimo ir korporatyvinius renginius bei susitikimus organizuojanti bendrovė.