Asia Ability Header Image

Pagrindinės detalės

Regionas
Singapūras, Malaizija, Tailandas ir Vietnamas
Pagrindiniai kontaktai
David Powell, David Fotheringham, Audrey Jinivon
Svetainė
www.asiaability.com
Catalyst svetainė
www.catalystteambuilding.my

Asia Ability yra viena iš dviejų partnerių, oficialiai licencijuotų teikti Catalyst komandos formavimo programas pietryčių Azijos regione. Bendrovė reguliariai organizuoja ir veda kūrybinius komandos formavimo renginius Malaizijoje, Singapūre, Tailande, Filipinuose, Indonezijoje ir Vietname.

Asia Ability gerai pažįsta pietryčių Azijos regioną ir turi didelę darbo jame patirtį. Bendrovė reguliariai dirba su viešbučiais ir kurortais, kuria programas, skirtas tiek patalpose rengiamoms konferencijoms, tiek laukui arba paplūdimiui rojaus saloje, džiunglėse ar tiesiog miestų gatvėse!

Asia Ability sėkmę kuriant neįtikėtinai efektyvias vystymo programas visose verslo srityse nulemia mūsų talentingi ir stipriai motyvuoti konsultantai, treneriai, programų vadybininkai, pagalbininkai, vadovai ir partneriai. Taip pat prie mūsų sėkmės prisideda nuolatinis rūpinimasis logistika ir saugumu.

Mūsų daugianacionalinės komandos nariai yra profesionalūs, patyrę ir aukštą kvalifikaciją turintys korporatyviniai instruktoriai bei renginių vadovai. Jie yra guvūs, įtraukiantys, supratingi ir linksmi žmonės!
Daugiau informacijos apie mus rasite www.catalystteambuilding.asia