Catalyst Global yra korpotatyvinio komandos formavimo pradininkai. Catalys Global yra įkurtas prieš 25 metus ir yra įvertintas daugybe apdovanojimų. Organizacija siekia ilgalaikio teigiamo poveikio komandų kultūrai, tam pasitelkdama intelektualių žaidimų kūrimo galia.

Aukštų standartų taikymas produktams

2014 metais visame pasaulyje buvo įvykdyta 1725 Catalyst komandos formavimo veiklų, kuriose dalyvavo 145 337 žmonės. 

Catalyst Global itin vertina savo produktų kokybę ir profesionalumą juos parduodant ir pritaikant unikaliems kiekvieno kliento poreikiams. Siekdama užtikrinti ir išlaikyti savo komandos formavimo programų pardavimų ir teikimo profesionalumą, Catalyst Global vykdo išsamias ir nuolatines mokymo programas savo tinklo partneriams. Catalyst komandos formavimo tinklo partneriai kasdien dalinasi žiniomis ir geriausiomis praktikomis vidiniame forume ir gyvų susitikimų metu kasmetinėse regiono ir pasaulinėse konferencijose.

Globalus produktų pateikimas

Catalyst komandos formavimo tinklas šiuo metu yra didžiausias pasaulyje. Turėdama atstovus daugiau kaip 40 šalių visame pasaulyje, Catalyst žino ir išmano taip pat ir Baltijos šalių regiono ypatumus. Tad jeigu jums reikia surengti eilę renginių keliuose regionuose arba vieną renginį bet kurioje pasaulio vietoje, žinokite, kad Catalyst komanda yra pajėgi patenkinti šį jūsų poreikį. Mes suprantame tarptautinių ir multikultūrinių organizacijų poreikius ir teikiame programas visame pasaulyje. Pasitelkdama partnerius įvairiose šalyse, naudodami tinkamas priemones ir personalą, Catalyst gali užtikrinti, kad produktų kaina bus konkurencinga, o jų kokybė išliks aukšta.

Inovatyvus produktų vystymas

Remdamasi išsamiais tyrimais ir originaliomis idėjomis Catalyst Global kuria inovatyvius ir kūrybiškus komandos formavimo produktus. Catalyst Global entuziastingai domisi naujausiomis motyvacinės psichologijos tendencijomis ir skiria didelį dėmesį patvirtintoms technikoms. Tam, kad sukurtų realius pokyčius korporacijose, bendrovė taiko mokslo pasiekimus, kurdama savo žaidimus. Catalyst Global nuolatos gilinasi ir tyrinėja, kaip išnaudoti technologijas, kuriant savo produktus. Turėdama nuolat besiplečiantį produktų portfelį, paremtą keletu ilgalaikio populiarumo sulaukusių ir laiko išbandytų produktų, Catalyst didžiuojasi ilgu sąrašu klientų, kurie reguliariai kreipiasi, norėdami patobulinti savo komandų dinamiką.

Štai kodėl Catalyst komandos formavimo tinklas, teikiantis geriausius komandos formavimo produktus ir nuosekliai laikydamasis standartų visame pasaulyje, yra didžiausias savo srityje.

Catalyst komandos formavimas – Jūsų "katalizatorius" ilgalaikėms permainoms organizacijose, išsidėsčiusiose visame pasaulyje