Apie Catalyst Baltic Header Image

Catalyst Global išskirtiniai licenzijuoti atstovai Baltijos šalyse yra Catalyst Baltic. Turėdami biurus Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje mes galime padėti Jums suorganizuoti renginius bet kurioje iš šių šalių.

Apie mus

Catalyst Baltic yra didžiausią komandos ugdymo paslaugų paketą pristatanti įmonė, teikianti paslaugas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Mes padedame organizacijoms didinti jų darbuotojų įsitraukimą, stipriname jų klientų lojalumą, kuriame pridėtinę vertę įmonių išorinei bei vidinei komunikacijai.

Derinys, kurį sudaro enterTraining (ugdymas per žaidimą), Gamification (žaidybinimas) ir funkcinis verslo konsultavimas, verslo renginiai, produktų pristatymai, konferencijos, interaktyvios verslo simuliacijos, komandos formavimas, mokymų programos, kūrybinės dirbtuvės, socialinės atsakomybės projektai - veikia kaip patys efektyviausi vidinės ir išorinės komunikacijos bei komandos ugdymo įrankiai. 

Catalyst Baltic kartu partneriais "Agentūra ŪPAS" konsultuoja ir kartu dirba su gerai žinomais prekių ženklais nuo 2008 metų. Per šį laiką surengėme daugiau kaip 800 renginių. Mes didžiuojamės partneryste su Catalyst Global, grįžtamuoju ryšiu, gaunamu iš klientų, ir savo profesinių partnerių pripažinimu. Mes džiaugiamės dirbdami profesionalų komandoje, jaučiame aistrą savo darbui ir išsiskiriame tuo, kad visada norime būti originalūs ir ieškoti naujų idėjų mūsų klientams.

Kodėl Catalyst?

Catalyst Global yra novatoriško komandos formavimo pasaulinė lyderė. Tinklas turi savo atstovus daugiau nei 40 pasaulio šalių ir nuolat kuria bei vysto naujas komandos formavimo ir motyvavimo koncepcijas. Catalyst Global didžiuojasi savo dėmesingumu detalėms, aukštais paslaugų teikimo standartais, didele patirtimi ir visaapimančiu nestandartinių programų portfeliu. 

Didelė vertybė – tinklo nariai, kurie yra ne konkurentai, o partneriai – dirbantys su tais pačiais produktais tik skirtingose pasaulio rinkose. Tokiu būdu ir Catalyst Baltic komanda nuolat semiasi patirties iš partnerių, seka tendencijas ir pritaiko Baltijos šalyse geriausią pasaulinę praktiką.

Darbas kartu

Mes tikime, kad stiprios komandos yra kuriamos ant stiprių pagrindų: geros lyderystės, komunikacijos, komandinio darbo ir konstruktyvaus grįžtamojo ryšio. Mes dirbame kartu su Jumis, kad galėtume sukurti komandos formavimo programą, atitinkančią konkrečius Jūsų įmonės poreikius. Mūsų komanda turi platų žinių, įgūdžių ir patirties arsenalą. Dirbdami mes siekiame užtikrinti, kad kiekvienas asmuo, esantis Jūsų komandoje, galėtų jaustis reikalingas ir dalyvaujantis veikloje, vedančioje aukštesnių pasiekimų ir sėkmės link. Taip dirbdami mes garantuojame, kad patyriminė Jūsų komandos mokymosi programa teiks pasimėgavimą, mes iššūkius, bus konstruktyvi ir neš ilgalaikę naudą.

Jei norite sužinoti, kaip dirbdami kartu galime sukurti sprendimą, labiausiai atitinkantį Jūsų komandos poreikius, susisiekite su mumis.