Tikrąją lyderystę komandos formavimo paslaugų rinkoje užsitikrinome mėgdami savo darbą bei viršydami klientų lūkesčius. Kiekviena mūsų komandinė programa paremta noru sukurti naują išskirtinę patirtį renginio dalyviui bei naudą įmonei-klientui.
Apie Catalyst Baltic Header Image

Apie Catalyst Baltic

Catalyst Global išskirtiniai licenzijuoti atstovai Baltijos šalyse yra Catalyst Baltic. Turėdami biurus Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje mes galime padėti Jums suorganizuoti renginius bet kurioje iš šių šalių.

Skaityti daugiau...
Mūsų komanda Header Image

Mūsų komanda

Mes tikime, kad sėkmingas komandos formavimas prasideda nuo komandos, kuri padeda formuoti komandą. Mes kruopščiai atrenkame žmones vertindami ne tik kvalifikaciją, bet ir jų meilę ir aistrą darbui.

Skaityti daugiau...
About Catalyst Global Header Image

Apie Catalyst Global

Catalyst Global yra korpotatyvinio komandos formavimo pradininkai. Catalys Global yra įkurtas prieš 25 metus ir yra įvertintas daugybe apdovanojimų. Organizacija siekia ilgalaikio teigiamo poveikio komandų kultūrai, tam pasitelkdama intelektualių žaidimų kūrimo galia.

Skaityti daugiau...
Catalyst Team Building Network Header Image

Catalyst Global tinklas

Didžiausias komandos formavimo agentūrų tinklas pasaulyje, vienijantis daugiau nei 40 šalių. Mes kartu mėgaujamės vieningu tikslu, bendravimu ir bendradarbiavimu, dalinamės pardavimų bei rinkodaros strategijomis - nes esame ne konkurentai, o komanda, dirbanti skirtinguose regionuose. Kartu mes galime užtikrinti aukščiausią kokybę visame pasaulyje.

Skaityti daugiau...